„Grupa WM” Sp. z o.o. wydawca “Gazety Olsztyńskiej” i „Dziennika Elbląskiego” pragnie zaprezentować Państwu ofertę prenumeraty codziennej gazety.

„Gazeta Olsztyńska” jest najpoczytniejszym dziennikiem w regionie Warmii i Mazur. Natomiast na terenie Elbląga i okolic wydajemy „Dziennik Elbląski”.
Na łamach naszej gazety informujemy Czytelników przede wszystkim o aktualnych wydarzeniach i najważniejszych zagadnieniach dotyczących naszego regionu. Ponadto, w ramach 20 tygodników lokalnych opisujemy problemy i zagadnienia z najbliższej naszym Czytelnikom okolicy miasta, dzielnicy, wsi.
Lokalność jest naszym największym atutem, a prenumerata “Gazety Olsztyńskiej” zapewni Państwu możliwość szybszej reakcji na kluczowe zagadnienia dotyczące najbliższego otoczenia.

"Dziennik Elbląski" ma wiele stron tematycznych i dodatków. W poniedziałki jest to "Praca.wm.pl" oraz "Gazeta Sportowa", we wtorki "Dom.wm.pl", w środy "Moto.wm.pl" i "Gospodarcza Gazeta", w czwartki "Zdrowie.wm.pl", w piątki dodatek telewizyjny "Teleprogram" i "Reporter" a w soboty "Drobniak.wm.pl", czyli ogłoszenia drobne.
W "Dzienniku Elbląskim" są także strony tematyczne – a w powiecie braniewskim znajdziemy "Ikat - Gazetę Braniewską". Jeżeli zaprenumerujemy "Dziennik Elbląskim", nic nam nie umknie.Internautom polecam stronę www.kupgazete.pl, gdzie można kupić e-wydanie Dziennika Elbląskiego oraz zaprenumerować „Dziennik” na dłuższy okres.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zadzwoń:
89 539 76 63
514 800 516